Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koponya MRI tapasztalatok?

Koponya MRI tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Orfiba megyek magas prolaktin miatt (1000 korul)Sosem voltam meg ilyenen. Tartok tole mert klausztrofobiam van.

2012. júl. 31. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam (Fejér megyében). Deréktől felfelé minden fémet le kellett venni, ha lány vagy akkor a melltartót is, de póló persze maradhat. Rá kellet feküdni egy futószalag szerűségre és a fejemet be kellett illeszteni egy két kicsi fal közé és tettek rá vmi rácsot is. Aztán szépen betoltak a gépbe, mozdulatlanul kellett maradni végig. Félhomály volt bent és hát elég rémisztő volt, mert jó hangos hangokat sugároztak. Én úgy éreztem némelyik a csontomig hatol, de nekem mégis az volt a legrosszabb hogy nyugton kellett lenni. Tettek be egy mikrofont is, amin lehet szólni a dokinak, ha nagyon bepánikolsz. Szóval nem leszel teljesen magadra hagyva :) Az egész kb 20 perc volt, legalábbis én ennyinek éreztem.
2012. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy már nem aktuális,de leírom azért.


A melletartót velem még egyszer sem vetették le,ahova én járok ez nem szokás szerencsére. Hogy meddg tart az attól függ mit és hogyan vizsgálnak, 20-60 perc kb

2012. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok a melltartót azért vetteték le velem, mert abban is van fém, ami ront a felvételen. Lehet te olyan melltartót hordasz, amibe nincs fém.
2012. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

merevítős, van benne fém:) amúgy még sose érdeklte őket, a farmer se,télen a csizma cipzárja se, azt mondták ez nem zavrja a gépet, de ez helyenkét változik, mert rajtad kívül is hallottam olyat ahol levetették...velem még soha, kérdés szintjén sem érdekelte őket, pedig én elég gyakran járok sajnos, igaz így se volt az eddigi 3 mr-em egyforma, pedig kevesebb mint fél éven belül ugyanott csinálták:) hol rögzítették a fejem, hol nem, hol kaptam "lábtartót" hol nem, a kontrasztot is minig másként adták:)


de ez legyen a legnagyobb kellemetlenség, hogy esetleg levetetik a melltartót:)

2012. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazat adok neked, ez legyen a legkevesebb :) De azért nem árt, ha erre is felkészül a kérdező :)
2012. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!