Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugy néz ki testvéremet félre...

Ugy néz ki testvéremet félre kezelték 8 éven keresztül. Ha ez 100%ban kiderül mik a teendők?

Figyelt kérdés

Epilepsziával kezelik de már két másik orvos is megerősítette hogy nem az hanem pánikbetegség és a rohamokat már a 8 éve szedett epilepsziás gyógyszerek okozzák. Már kisérleti "nyúl" volt.

Ha ez 100%ban így lesz, egy kemény pert rálehet akasztani az orvos nyakába? Kártérítés?


2012. aug. 1. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgalas kimutatja,azert a kettö közt eleg sok a különbseg.Különben en is panik beteg voltam,es mivel az antid. nem mindegyiket birtam,kaptam nyugtatotenk tablettat ami epilepsziara valo.
2012. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nyugtatokent
2012. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EEG,CT,MRT kimutatja az epilepsziat.Ez megvolt?A karteritesröl nem tudok.
2012. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Folyamatos vizsgálás van. Most megint korházban van ,és most nem ismer fel senkit meg nem tudja mozgatni a kezét. Azt várjuk hogy javuljon. De most másik megyében másik korházban van ahol az orvos egyből rámondta hogy Ő nem epilepsziás. Annyi gyógyszert szedettek már vele és semmi nem segített neki!! Én tudtam hogy ő pánikbeteg de nem is figyeltek rám,pedig tudtam mert én is az voltam. Most meg itt tartunk. 27 éves és 8 éve szenved holott egészséges lehetne! :(
2012. aug. 1. 20:54
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden vizsgálat volt már..8 éve ezt csináljuk.Az orvos meg le se szarta csak a pénzt várta. Meg ha mentünk megse vizsgálta csak felírta a gyógyszereket.

Ennyit a borsodi orvosokról.

2012. aug. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!