Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mekkora mennyiség inzulin...

Mekkora mennyiség inzulin ill. adrenalin okozná egy egészséges ember halálát? A boncoláskor ez tényleg nem mutatható ki? Hobbiból irogatok novellákat.

Figyelt kérdés
...eddig két novellám már megjelent, de most nagy fába vágtam a fejszém és megakadtam. Nem járok orvoshoz, tehát nincs kitől tanácsot kérnem. A google pedig a jó barátom, de nem találtam semmi biztos leírást a dologgal kapcsolatban. Nem szeretnék beégni a hamis adatokkal! A történet lényege, hogy valamilyen gyógyszerrel ill. szerrel a főhös az áldozatát megöli. Lényeg, hogy balesetnek tűnjön az egész. Az intravénás kálium-klorid nem jó, mert a szerencsétlen kiszemeltet hirtelen éri a támadás! Szóval minden klassz ötletet megköszönök és a leghasznosabb tanácsot adót az előszóban megemlítem.
2012. aug. 4. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem legyen valami növényi alkaloid. azok könnyen hozzáférhetők, akár nagy mennyiségben, halálos dózisban is. de hogy érted, hogy hiortelen éri a halál?


ha úgy, hogy túl gyorsan hal meg, akkor kis dózisú alkaloidot kell alkalmazni. persze a megfelelő hajtából. a ricin nevű fehérje is ideális. vagy akár jó még a Taxus Baccata leveléből főzött tea is a novellába. Ha pl "többlépcsős" halált írnál bele? pl kiütni valami erős hatóanyaggal, majd KCl injekció ami sósavbúl és K2S2O5 (ha jól emlékszem) ből nm. borkénből lehet előállítani.

2012. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
TTX-Tetrodotoxin. egy halban található meg, felszívódik a vérben és nem lehet kimutatni,. erre googleizz rá!
2012. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!