Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos ad nekem beutalót...

Az orvos ad nekem beutalót EKG-ra, ha egészséges vagyok, de a suliba, ahova megyek kérik?

Figyelt kérdés
Viszont a suliba, ahova megyek nem adtak semmi papírt arról, hogy nekem erre szükségem van, mivel csak jelentkezem ide. Mi erről a véleményetek? Adni fog a doki beutalót?
2012. márc. 13. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem annó a -mostmár volt- munkahelyemen ugyanígy volt,csak a tüdőszűrővel.A munkahelyi alkalmasságvizsgáló doki kérte,de papírt,beutalót adni nem tudott.A körzetim meg nekem olyan,hogy én ne akarjak semmilyen vizsgálatot csináltatni,majd ő eldönti,mi kell és mi nem.Sakk-matt helyzet.

Én három évig ódáztam ezt a munkahelyen,és akkor lejárt a szerződésem(amúgy i lejárt volna,nem emiatt tettek ki,hanem mert nem volt munka)...

2012. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az orvos adjon egy aláírt,lepecsételt papírt neked arról,hogy nem hajlandó EKG-beutalót adni(és valami indokot is írjon rá lehetőleg,bár innentől te le vagy fedve,az már,hogy nem hajlandó,az ő "sara",nem a tied
2012. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és azért adjon,mert ha emiatt a suli bepereli a szüleidet,vagy valamilyen rovást akarnak neked adni,vagy valami fegyelmi büntit,akkor legyen valami fegyver a kezedben,hogy de hát én el akartam menni erre a vizsgálatra,csak a dokim hülye... magyarul...hogy nem te vagy a ludas a dologban...
2012. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én úgy tudom, hogy az ilyen papírért nekem fizetnem kell.
2012. márc. 13. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
ebben majdnem biztos vagyok,ha mást nem,akkor paraszolvenciát azért,hogy hajlandó legyen megírni a beutalót.
2012. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Háziorvostól kérj beutalót, különben nem csinálják meg az EKG-t! Én is így jártam, mert nem tudtam, hogy kell, így kétszer mentem be nagy pocakkal. A beutalón lesz egy naplószám, ami az EKG-s dokinak kell.

(24 hetes kismama)

2012. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!