Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor kell orvoshoz fordulni...

Mikor kell orvoshoz fordulni aranyérrel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyon fáj, vérzik, és nagyon nagy. Amúgy sem árt megnézetni ha hajlamos vagy rá,mert nagyon jó kis kenőcsök meg kúpok vannak már amit doki is felir, meg ezek könnyen el is rákosodhatnak, úgyhogy tényleg nem árt.

27/N/egészségügy

2009. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 éves vayok most van másodszor ilyenem,annyira nem fáj és nem vérzik.Még legutóbbról van kenőcsöm azt használom(még nem járt le)
2009. júl. 19. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Évente egyszer akkor sem árt megnézetni proctológussal vagy sebésszel, a fent leírt okok miatt.

előző voltam

2009. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt se tudom ki az a proctológus :SS
2009. júl. 19. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészségügyisnek illene tudnia, hogy az tévhit, hogy az aranyér elrákosodhat. A valóság az, hogy rákos megbetegedés okozhat aranyérhez hasonló tüneteket, így könnyű összetéveszteni. Ezért van szükség orvosi vizsgálatra, ha nem csak múló, enyhe panaszokról van szó.

Egyébként sebészetre kell menni, de a legjobb a proktológus, aki a sebészeten belül a végbélbetegségekre specializálódott.

2009. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem is volt...

De én legalább egy évig nem törődtem vele mert ritkán jött elő és nekem egyáltalán nem is fájt. Csak vérzett. És nekem egy kicsit nagyobb méretű volt mint egy borsó de ez kint volt és nem a végbelemben.

Csak ajánlani tudom, hogy nézesd meg!!

F/15

2009. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell elmenni, ha úgy gondolod, hogy orvosnak is tudnia kell róla. Nekem is van, de nem járok vele orvoshoz, mivel megszüntetni nem lehet; egy másik krónikus betegség (hasmenés) kellemetlen következménye. Kórházban tudnak róla, a zárójelentésemben szerepel, de csak mint mellékes dolog. Magam kezelem Hemoriddal. Egy hét kenőcs és egy hónapig nincs vele gond. Persze mindig kijön újra.
2009. júl. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
amikor akarsz
2010. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!