Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aranyérrel hova kell menni,...

Aranyérrel hova kell menni, kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
Szülésnél nagyon előjött az aranyerem, azóta sem múlt el, sok szenvedést okoz. Milyen dokihoz kell vele menni?
2009. nov. 2. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sebészetre kell menni,onnan majd tovább irányítanak, a popsi sebészhez(bocsi de nem jut eszembe a neve:S),de ha nem nagy kórház,akkor a sebész fogja megcsinálni:)
2009. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Súlyossági sorrendben: patika, háziorvos, sebészet
2009. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Proktológiának hívják.
2009. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És ez a proktológus van az sztk-ban is vagy külön? érdemes magándokihoz menni? kell beutaló?
2009. nov. 2. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Az az,köszi,hogy kisegítettél:DAz istenért nem jutott volna eszembe,pedig sajna gyakran kellett látoganom régen:))

Van persze , a sebészet mellett szokott lenni közvetlenül,de az a biztos,ha a recepción megkérdzeed merre,meg,hogy nincs e előjegyzés,de csak nem:)


Ada és Abigél:)

2009. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A páromnak nagyon csunyán kijött rendesen jött belőle a vér nem pecsételt folyt!Orvoshoz nem mment(pasiból van)Vettem mastu kenőcsőt reggel is este is jó meleg vízbe ült és naponta 4x bőségesen bekente!4 nap alatt elmúlt neki!Sztenm ha orvos látja azonnal sebészet lett volna!Sztem próbáld ki te is!
2009. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem monjduk annyira nem jött el de zavaró volt ,sokat segítettek a homeopátiás szerek!elmúlt tőle,próbáld ki!!

Homeopátia napjainkban c könyvet meg tudod venni a nagyobb patikákban,pár száz ft tavaly 500volt és benne vannak,kiválasztod neked melyik tüneted van és azt vedd meg.Tényleg próbáld ki,nem hülyeség.

2009. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Mastut használom, meg a reparont is meg a többit, de eddig egyik sem segített...talán a homeopátia,..nem tudom.
2009. nov. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!