Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez szívinfarktus előjele?...

Ez szívinfarktus előjele? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Ma nagyon sokatt ettem! És fáj a mellkasom Azt hozzáteszem hogy Pánikbeteg vagyok!! és 18 éves vagyok!! és sokat idegeskedek és streeszelek ez infarktus tünete lehet? :(
2012. aug. 5. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a tüneteket nagy valószínűséggel a pánikbetegség okozza.
2012. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amugy biciklizek mindennap rengeteget és akkor nem áll fent ez néha elgyengülnek a lábaim pár percre
2012. aug. 5. 00:47
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, csak pánikolsz. Alapból nagyon ritka 18 évesen a szívinfarktus, viszont mint tudjuk a pánikbeteg emberek olyan tüneteket éreznek mintha mindjárt meghalnának pl fulladás infarktus stb, pedig csak a pszichéjük szórakozik velük....
2012. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
IGen régen volt vérnyomás problémám meg vércukor!! de már jó!! amugy sokat fogytam van egy ismerösöm aki pánikbeteg és 38 kg lefogyott én is is voltam 90 most vagyok 70 :( és még nem látott orvos odáig fajult hogy már a házból nem merem kitenni a lábamat :(
2012. aug. 5. 00:55
 5/12 anonim ***** válasza:
hát akkor talán meg kéne látogatni egy orvost..... Gondolom nem érzed így jól magad ugyhogy ideje lenne tenni ellene. Ha otthon ülsz és várod a csodát akkor szép 60 év áll elötted....
2012. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy 60?
2012. aug. 5. 01:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért fájt a mellkasod, mert sokat ettél, esetleg a stressztől sok a savad és refluxos vagy.
2012. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha most 18 vagy, ha minden jól megy még élsz kb 60 évet. gondolom nem így pánikolva utcára nem járva akarod leélni, viszont ha nem mész orvostól, magadtól sosem múlik el. Így értettem a 60 évet.
2012. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aha értem de mellaksom még néha mindig fáj
2012. aug. 5. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz napi3 doboz xanaxon élni, akkor hagyd abba!
2012. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!