Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez szívinfarktus vagy...

Lehet ez szívinfarktus vagy store előjele?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok. Áprilisban el kezdett szúrni a szívem, akkor a bal kezem zsibbadt. Arra szedtem csomó aspirint, attól jobb lett. És azóta alig van tünetem. Esténként néha szúr a szívem. A bal kezem már nem zsibbad. Orvos azt mondta frontérzékeny vagyok. Nem szeretnék se stroke-ot se szívinfarktust kapni. Sokat mozgok, idális a súlyom, nem dohányzom , alkalmanként iszom. Kérlek segítsetek, akinek voltak vagy vannak haosnló tünetei, mit csináljak. Parázós vagyok, gyakran stresszes az életem.
2009. szept. 15. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A stressz az semmikép nem tesz jót az egészségednek,de sajnos a mai világban elkerülhetetlen..!Lehet,hogy lelki szinten is van problémád esetleg?Gyógyszert meg nem ajánlanám,mert az se tesz igazán jót,mégha panaszmentessé is tesz!Inkább igyál galagonya teát v. szúrós gyöngyajak teát(nem filteresek) Mindkettő jó idegi erdetű szivpanaszokra!Ha Bp-i vagy és elmennél kivizsgálásra,hogy megnyugodjál,bátran ajánlom a [link]
2009. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy rá az esély hogy a stressztől van, de az is lehet , hogy mondjuk szívritmuszavarod van. Keress fel egy kardiologust.


Stroke meg infarktus ilyen fiatal korban nem valószínű.

2009. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző hozzászólókhoz,de hogy valami magyarázatot adjak: ha gyakori az izomösszehúzódás(stressz,rossz légvételi technika),az fájdalmas azon a területen.
2009. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!