Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Inzulinosok ti mikor szoktatok...

Inzulinosok ti mikor szoktatok tűt cserélni az inzulin adó tollon? Hány szúrás után? És érdemes venni inzulinnak hűtőtáskát mert a hétvégén megyünk a balcsira és sátorozni fogunk ott meg nemigazán lesz hűtő.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 16:18
 1/2 anonim válasza:
Szia! En akkor szoktam a tollban tut cserelni, ha kifogy az inzulinos betet a tollbol, vagy akkor mikor mar nagyon nehezen tudom magam megszurni, mert a tu eltompul. Hat a hutotaska biztos joo dolog, csakhat az nem hiszem hogy kibir egy hetet. Ha ket napot kibir, mar az is valami...Az is eleg ha nem teszed ki sutkerezni a napra, hanem arnyekban tartod, bar ha nagyon nagy melegek vannak az sem igazan joo hely neki..Remelem tudtam segteni, mar 14 eve vagyok cukorbeteg. szia
2009. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gergő S válasza:
Gyártanak külön inzulin hűtésére szolgáló tokokat, pl. frio .hu oldalon lehet rendelni. 37°C-os melegben is biztonságos hőmérsékleten tartja az inzulint.
2011. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!