Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Javasolnátok nekem olyan bp-i...

Javasolnátok nekem olyan bp-i vagy érdi háziorvost, aki a jogosítvány hosszabbításához szükséges orvosi papírhoz nem kér külön vizsgálatokat, hanem ott helyben kiállítja azt?

Figyelt kérdés
A saját dokim laborvizsgálatra és EKG-ra is el akar küldeni, mielőtt ő maga megvizsgálna. Viszont EKG-ra nem akarok elmenni, mert 1 éve a terhességem alatt már voltam és nagyon megalázó élményben volt részem. :(

#jogosítvány #bp-i érdi háziorvos
2012. aug. 13. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem igazán értem a dolgot. Én is háziorvos vagyok, jogosítványhoz se labor se EKG nem kötelező, arról nem is beszélve, hogy minden háziorvosnak van saját EKG készüléke, nekem konkrétan 3 is van, tehát ha EKGt akarok akkor sehova nem küldöm a beteget hanem megcsinálom.


Egyébként jogosítványt csak a saját háziorvosod vagy üzemorvosod csinálhat elvileg.

2022. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!