Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Korház esetében mit jelent...

Gyuribacsika kérdése:

Korház esetében mit jelent az, hogy adott napon kell előfelvételre jelentkeznem? Ez konkrétan mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem valamilyen operáció lesz. Ez esetben előző napon (a műtét előtti, megadott napon) kell befeküdni a kórházba. Ennyi :) (ha erről van szó - egyéb esetben nem hallottam még ilyenről).
2012. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak ennyi van ide írva, de azt nem adják meg hogy az adott napon a nap mely szakában, délelőtt vagy délután vagy hány órakor kell bemenni vagy ilyesmi ?
2012. aug. 16. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában előző nap délig el kell foglalni a helyet.
2012. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit kell vinni általánosságban? Pl. enni is vinni kell meg inni? Tudom ez így eléggé óvodásan hangzik, de még sosem voltam kórházban.Tudnivalókra volnék még kíváncsi.Egyébként köszönöm hogy válaszoltál.
2012. aug. 16. 18:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Senki nem adna tanácsot ?
2012. aug. 19. 15:46
 6/7 A kérdező kommentje:
szomorú vagyok :(
2012. aug. 19. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Tisztálkodási eszközöket, pizsamát, köntöst, papucsot, törölközőt, evőeszközt, poharat, WC-papírt, papírzsebkendőt (a személyes szükségletekhez igazodó dolgokat). Ha hosszú időre fekszik be valaki, érdemes váltó pizsamát is vinni (hirtelen ennyi jutott az eszembe). Ételt nem kell bevinni, mert ott adnak - ha pedig valóban operáció lesz, akkor úgyis elmondanak részletesen mindent.
2012. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!