Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérzik az orrom! Mit Csináljak?

Vérzik az orrom! Mit Csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel mikor kifújtam az orrom vérzett! de még ma 4x kifújtam és akkor is de akkor már csak kevés vér volt, de magától nem indul el a vérés szerencsére! Ez mi lehet magas vérnyomás vagy mi? Segítsetek!
2012. aug. 14. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap gyorsan menj el orvoshoz. Sok minden okozhatja. És inkább ne kokcáztass azzal, hogy nem csinálsz semmit.
2012. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem vészes, nyugodtan aludjál.Nekem többször szokott vérezni,de nem így ahogy Neked. Általában 1-2 percig, de folyik rendesen. A csap fölé hajolva és hidegvizes ruhát teszek a tarkómra,míg el nem áll.Nekem magasvérnyomásos orrvérzésem van.
2012. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az orrfújástól vérzett, illetve attól, ha meg vagy fázva. Ezzel nem kell az orvoshoz rohanni.
2012. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor 1-2 nap és elmúlhat?
2012. aug. 15. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedjél Rutascorbint.
2012. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Rutascorbin jó ötlet, főleg ha elhúzódó, tartós problémáról van szó.
2012. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!