Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány nap kell a Bélflora...

Hány nap kell a Bélflora helyreállásához?

Figyelt kérdés
Normaflore-t szedek.
2012. aug. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha károsodott a természetes bélflóra,akkor minimum 3 hónap,egy napnál sem kevesebb.
2012. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

székrekedésem volt és hasmenésem . Most vettünk Normaflort és ma már kedzek ki tisztulni .Has menésem van még mindig de ma már többször tudtam el végezni amit kell .ez jó jel ???

Remélem mert nem akarok szenvedni ezzel három hónapig .

2012. aug. 17. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék orvoshoz, mert 1 csomó minden okozhatja az állandó hasmenést.A Normaflore nekem semmit sem használt.Az orvosom azt mondta, hogy nincs benne annyi jó baci amennyi a gyorsabb felépülésedhez szükséges.Én Progastro 825-öt szedtem. 1 havi adag 6000 Ft, de használt.A Normaflore meg fél évig semmit...........Jobbulást
2012. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 2,5 hónapig tartott, elég sok, de legalább nem 3 hónapig. Igaz, volt egy hónap amíg tünetmentes voltam és aztán visszajött újra egy időre, tehát, ha azt az időt levonjuk akkor "csak" 1,5 hónap. Normaflore sokat nem segített, inkább joghurt és kefir páros, igaz ezeket én azért ehettem, mert folyamatos hasmenésem nem volt, csak ilyen pár naponta-hetente visszatérő 1 hónap teljes szünettel.
2014. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, és orvosnál én is jártam, hogy biztos legyek benne, hogy más bajom nincs.

előző válaszoló

2014. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!