Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 35 éves vagyok, rosszul...

35 éves vagyok, rosszul alszom, van, hogy zsibbad a kezem lábam, hirtelen fázni kezdek, fejfájások. Stb. Teljes kivizsgálás hol elérhető?

Figyelt kérdés
A háziorvosom nem vesz komolyan, gyerekkorom óta ismer, és még mindig gyerekként kezel, megsem vizsgál ha elmegyek. Hol tudnék csináltatni egy teljes kivizsgálást Pécsen? Mennyibe kerül egy ilyen?3 éves a lányom,még mindig szopizik éjjel,ezért sem aludtam egy nyugodt éjszakát végig 3 éve.

2012. aug. 19. 04:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is egy 3 éves gyyereket már nem kell szoptatni, ne csodálkozz, ha bajod van, mert ez igencsak megterhelö a szervezetednek, föként - amint a megjegyzésedböl kiderül -, még éjjel is szoptatod.

Másodszor Pécsen nem csak egy háziorvos van, keress másikat, ha ez nem vesz komolyan.

2012. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Legalább egy laborvizsgálatot kiharcolhattál volna.


Teljes kivizsgálás?

Mondjuk itt:

[link]

Határ meg a csillagos ég, de egy alap labor azért nem drága.

2012. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gyerekkorod óta ismert, akkor valszeg "jó" a kapcsolatod vele. Én ugy mentem háziorvoshoz, hogy elmondtam mik a tüneteim , nem érzem jól magam, és szeretném ha kivizsgálna. Évente 1x akkor is érdemes labort kérni ha nincs panaszod, hass rá hogy adjon beutalót! (én orvosommal meg lehetett beszélni, nem járok hozzá sürün)

EKG-t tud csinálni ő is, kérj tőle megnyugtatásul.

Amugy az életmódod miatt is lehetnek ezek a tüneteid.

2012. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!