Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalatlan vagyok nőgyógyá...

Tapasztalatlan vagyok nőgyógyászati ügyekben. Lányok, elmondanátok, hogy mit jelent egy általános kivizsgálás, mit csinálnak velem, férfihez, vagy nőhöz menjek, és egyáltalán kell valamitől félnem?

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 21:03
 1/6 anonim válasza:
Tök mindegy, hogy férfi vagy nő a doki, nekik ez már annyira rutin, hogy nem fog rádizgulni, elhiheted.
2012. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
korod?
2012. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Általános kivizsgálásnál általában megnézik kívülről a nemi szervet, megvizsgálnak kézzel, csinálnak citológiát, megnézik a melled. Az én dokimnál az alap vizsgálatban benne van a kenetvétel is.

Van ahol ultrahangoznak is.

Mindegy, hogy férfi vagy nő, nem a neme számít. Olyanhoz menj, akit sokan dicsérnek.

Nem kell félned semmitől. Nem fognak megenni, nem fáj, nem tart tovább pár percél.

Csak maga a szitu kellemetlen, a vizsgálat nem igazán.

2012. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, 16 vagyok
2012. márc. 2. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor én először mentem, gyógyszert írattam fel. Az orvos azonnal felírta volna minden vizsgálat nélkül, én!! kértem vérvizsgálatot és rákszűrést!!!. A mellemet és a méhemet egyszer se vizsgálták meg, még ultrahangot se végeztek. Mikor visszamentem meg se nézte az eredményeket. Szóval nem mindegy kihez mész, akár ismerőseidtől is kérdezz meg milyen megbízhatóbb orvost ismernek. És az orvosnál vagy, mindent kérdezz meg tőle és mond el, hogy először vagy ott.
2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azta, rendben köszi :)
2012. márc. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!