Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulakő? Ti mit tennétek?

Mandulakő? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A manduláim alapból elég nagyok, de különösebb problémát nem okozotak. Mostanában megjelennek rajta fehér foltok, amik másnapra eltünnek. Még tavaly voltam gégészeten más okból kifolyólag, ahol staphylococcus baktérium tenyészett ki magas csíraszámban. Többször kaptam rá antibiotikumot, de mivel nem szüntette meg semmi ezt a bacit, ezért egy idő után a doki azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele... Felvetettem neki, hogy mi lenne ha kiszednénk a manduláimat?! Azt mondta, hogy nem javasolja, mert garatszűkítést is kell csinálni, mivel én szájpadhasadékkal születtem. Szeretném kivetetni a manduláimat, mert úgy gondolom, akkor megoldódnának a problémák, viszont a műtét gondolatától rettegek. Ti mit tennétek?
2012. aug. 22. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az orvosra hallgatnék, a mandulakőnek nincsenek szövődményei, mint mondjuk egy tüszős mandulának, így szerintem ha nem szükséges nem kell erőltetni a műtéteket.
2012. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!