Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Agyhártyagyulladás vagy Lyme...

Agyhártyagyulladás vagy Lyme kór? Vagy csak túlparázzuk? Menjünk ügyeletre? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Páromból 8 napja szedtünk ki kullancsot, a nemiszervén volt.Ma azt vette észre, hogy a helye nagyon kicsit kb.2-3mm piros és dudor van rajta. Menjünk ügyeletre vagy várjunk?8 napig semmi nem volt ott most jött ki valamint azt mondja pár napja fáj a feje is összefüggésben lehet?Az orvosi ügyeletért kell fizetni?
2009. júl. 24. 21:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Én elmennék,biztos ami biztos,legfeljebb jót röhögünk majd ha hazaértünk.
2009. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az előző vagyok.Ingyenes az ügyelet.
2009. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Láza van? Az agyhártyagyulladásnál magas láz és általános rosszullét, hányás jellemző. A Lyme kór esetén a folt jóval nagyobb, és ott nem kell rohanni az orvoshoz, nem életmentő az azonnali kezelés.
2009. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Na mi lett?
2009. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az érdeklődést.A doki azt mondta, szerinte ez nem lyme kór mert az nagyobb lenne, allergiás reakciót váltott ki a csípés, legalábbis a papírján ez szerepel, de a folt még mindig megvan de egyéb tünet nincs
2009. aug. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!