Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Ugye nem agyhárty...

Mi lehet ez? Ugye nem agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés

Már körülbelül 1-2 hete éreztem egyre fokodózó nyomást a fejem körül. Valamikor orvosnak is említettem, beutalt az ideggyógyászatra de nem volt időm elmenni.


Kb naponta, estefele előtörő nyomásérzés a fejben, olyan, mint amikor elszorítják a nyaki ereidet, vagy esetleg fejen állsz, (tehát amikor a fejedbe folyik a vér) de alapállapotban. A nyaki nyirokcsomókat is kicsit duzzadtnak érzem.


Én úgy gondolom ez agyhártya gyulladás lesz és hétfőn el is megyek orvoshoz. Viszont érdekes, hogy a láz valahogy elmarad. Elméletileg a rossz szemüvegtől is lehet, de nem hiszem, hogy ez ekkora nyomásérzetet generálna az egész fejben. Jelenleg most a fülem is fáj, kicsit olyan mintha hegyről lefele jönnél gyorsan autóval. De teljesen normális környezetben.


Idegesítő, hogy totál hülyék az orvosok és nem mondanak semmit, hanem tovább utalnak. Igazából csak labor alapján lehet még csak találgatni is. Mire megjön az eredmény az legalább egy hét. (vér, vagy gerincvelő folyadék) és addigra, ha ez tényleg fertőzés, előre haladhat annyira, hogy komolyabb agykárosodást szerezzek.


2011. aug. 14. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán agykamratágulat is lehet.

Az már rossz, ha a nyomásérzés fokozódik.

2011. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mostanra pl teljesen elmúlt. de előbb utóbb úgyis elő fog megint jönni.
2011. aug. 14. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, míg nincs még komolyabb bajod, és tudnak segíteni.
2011. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!