Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit érne Neked a profi...

Robiufs kérdése:

Mennyit érne Neked a profi ellátás?

Figyelt kérdés
Ha lenne rá mód, hogy kikerülj a varolistából, profi ellátásban részesülj, ott ahol Te szeretnéd, használhatnál egy 24 órás call centert, ahol orvos válaszol a kérdéseidre és tilos lenne paraszolvenciát fizetned, akkor Neked havonta mennyit érne meg ez a fajta biztonság?

2012. aug. 24. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt pénzben érted, vagy hogy?
2012. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit értesz ellátás alatt. Sima háziorvosi ellátás vagy teljeskörű ellátás? Tehát ha így elvágom a kezem, akkor is van egy sebész, aki összevarrja, vagy csak ha megfázok, akkor látnak el?
2012. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak nem egy biztosítási ügynök kérdezi, hogy el tudja adni az új egészségbiztosítási szerződéseket?
2012. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De én tényleg nem értem a kérdést, ha ki akarom kerülni a várólistát, elmegyek magánorvoshoz.
2012. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha nem fogalmaztam érthetően! Igen, olyan havi összegre vagyok kíváncsi mely megér Nektek egy teljes körű, folyamatos ellátást nyújtó hátteret, kizárólag profi intézményekben, profi orvosok bevonásával nyújtja a segítséget, magánorvos díjazását elkerülve, várólista mentesen.

Nem titok az sem, hogy, mint szakértő ezzel foglalkozom, de ezt talán nem baj, ha segíteni tudok azoknak, akiknek fontos az egészségük és az idejük!

A jelen kérdésemet kimondottan felmérés jelleggel tettem fel, melyre várom a válaszokat, ill. a további kérdéseket, akár privátban is!

Szép napot mindenkinek!


Robi

2012. aug. 25. 07:25
 6/10 anonim válasza:
Ritka gusztustalan, hatásvadász módja az eladásnak! Mit akarsz felmérni? Úgy tudom kortól függően ezeknek fix díja van. Az emberek döntő többsége meg nem akar direkt meghalni, fontos neki az egészsége és az ideje. Nincs olyan oldal, ahol hirdetni tudsz?
2012. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jet Stream válasza:

Sziasztok!

Nem értem a névtelen 6/6-os hozzászólót! Kérdezett valamit, amit Ő is fontosnak tart, valamint, hozzáteszi, hogy "...úgy tudja", vagyis nem tudja, csak sejti. Ha fontos az egészsége valakinek, akkor mindent meg fog tenni, hogy információhoz jusson, nem pedig hisztizik!

Erről ennyit!


Az én válaszom a kérdésre: ha megbetegednék (szerencsére ilyen még nem volt az 40 év alatt, de ha jön, akkor az hirtelen is jöhet), akkor nem tudnám ellátni a családomat, mert jelenleg én vagyok az egyetlen pénzkereső.Ezért nekem fontos lenne,hogy minél hamarabb ellássanak, vagyis nem akarok csak egy röntgenre adott esetben 3 hónapot várni (addigra már nem is az lesz a bajom!). Természetesen én inkább a magán klinikákon kezeltetném magam, de jelenleg ezt úgy gondolom, hogy nem tudom kifizetni. Orvosnak nem szívesen fizetek, mert: nem tudom, hogy valóban előre kerültem a sorban, vagy sem; nem hiszem, hogy a sok pénztől hirtelen jobban fogja tudni a szakmát; meddig fogom tömni a zsebét?...! Ha van olyan, lehetőség, amit a kérdésre utal, akkor havi 10-15 eft-ot megérne a nyugalmam, biztonságom!

Várom a válaszod!

2012. aug. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jet Stream válasza:
Elgépeltem az elejét! Nem 6/6, hanem 5/7 a válaszadó, akihez intéztem a kommentemet!
2012. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jet Stream válasza:

:-) Nem értem ezt a sorszámozást! Szóval az előttem szóló válaszára reagáltam!

Azért ez a kis malőr ne vonja el a válaszomról és a kérdésemről a figyelmet! :-)

2012. aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Jet Stream!

Sikerült alaposan kiforgatni, amit írtam. Gondolom szintén ezekkel a termékekkel foglalkozol, így érdekedben áll, hogy menjen a reklám! (Gondolom, tehát nem tudom, csak sejtem.)

Azt kérdeztem, mit akar felmérni? Hogy mennyit ér ez valakinek? Amint írtam, ennek fix díja van. A kérdésnek nincs jogosultsága. (Úgy tudom, tehát legjobb tudomásom, ismereteim szerint. Úgy tudom nem egyenlő a gondolom kifejezéssel, lásd fent.) Aki válaszol, annak lehet érvelni, eladni. Ez reklám és ezen a honlapon elég undorító! Miért nem kérdez rá minden biztosításra? Csak nem pont ezért a biztosításért jár most sok pénz?

Nevezd nyugodtan hisztinek, ez vélemény. A "kérdés" túl van a jó ízlés határán. Örülök, hogy ezt más is észrevette (#3) és nem érkeztek konkrét válaszok!


Nagyon szép a termék melletti haszonérvelés. Biztosan Te sem hallottál még róla soha...


#6

2012. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!