Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Köszvény: melyik része fáj a...

Köszvény: melyik része fáj a nagylábujjnak?

Figyelt kérdés
Iszonyúan fáj az egész nagylábujjam, és azok a tünetek, amik köszvénynél vannak, pl. dagadt, piros, forró, és nagyon fáj. Éjszaka nagyon, ha nem mozdítom meg akkor is, de nappal csak ha hozzáérek, akkor fáj. de be sem tudom hajlítani, és rá sem tudok állni. Ez kb 4 napja van így, ja és csak 20 éves vagyok. Szerintetek ez lehet köszvény? Nem rúgtam bele semmibe, és ki sem ficmodott. Egy képen ugy láttam, hogy a köszvényben szenvedőknek a nagylábujjuk feletti csont fáj, vagyis az az ízület, de nekem csak a lábujjam. Szerintetek? Pár napon belül elmegyek már orvoshoz is, de most még nincs rá lehetőségem :(

2012. aug. 26. 22:11
 1/1 anonim válasza:
Sajna nem tudom a valaszt, nezz utana a neten (de ezt gondolom mar megtetted). A nyers disznohussal kell vigyazni.
2012. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!