Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam fogorvosnál 3órája,...

Bothinyuszi kérdése:

Ma voltam fogorvosnál 3órája, és kihúzták a jobb alsó 6ost. Azóta vérzik, pamaccsal tamponálom és öblögetek . Valamilyen ötlet még? (hidegvíz, sósvíz nemhaszált)

Figyelt kérdés
17/f

2012. aug. 28. 20:29
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne öblögess...az kell h bele alvadjon az a vér..akkor nem fog vérezni..

Jah és ne szívogasd.

2012. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne öblögess,mert folyton kiszeded a vérdugót a sebből.Semmit ne csinálj vele ma még szivárogni fog a vér belőle.Annyi vért kibír a gyomrod lenyelheted vagy csak folyasd ki a szádból ne köpj nagyot mert azzal is csak kiszeded a vérdugót és jobban fog vérezni.Apró jó tanács hogy olyan ágyneműt használj ma amit nem baj ha esetleg véres lesz és a bal oldaladon aludj ne a húzott rész nyomódjon a párnához.Holnap se öblögess és fogmosást is óvatosan ne piszkáld a sebet.Ne is tamponáld ma hagyd a vért a sebbe alvadni.Holnapután már finoman öblögethetsz.Azt mondják kímélés mellett három nap kell az ínynek hogy behegesedjen normálisan.Addig a másik oldalon rágj és semmi tejtermék.
2012. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!