Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek ötlet mitől fájhat...

Valakinek ötlet mitől fájhat így a lábam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja időnként elkezd fájni a lábam, legjobban akkor ha pl sokat állok, de még véletlenül se a bokám fáj hanem közvetlen a lábujjaim alatt, a lábközépcsontoknál. De hogy a csontom fáj e azt nem tudom..És van mikor csak egyik napról a másikra mikor felkelek nem bírok ráállni, van mikor pár óráig, van mikor napokig tart. Elég béna vagyok szóval elképzelhető hogy vlamibe bevertem vagyi lyesmi de úgy igazán nem tudom mitől lehet. Ma is annyira fájt már hogy ráállni rendesen nem tudtam. Néha égető érzést érzek ha megyek. Érdemes orvoshoz mennem vagy majd "magától" elmúlik?
2012. júl. 1. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Még talán annyi hogy ma rámentem egy kis buckára és ahogy "meghajlott" a lábam szóval nem volt egyenesben, jó kis fájdalmat éreztem. Ha ez számít valamit :/
2012. júl. 1. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy harántboltozat süllyedésed van és "leér' a csontod, aminek normálisan nem kellene és ez okoz gondot. Menj el vele ortopédiára. Esetleg kapsz egy betétet, ami majd segít a problémán.
2012. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lúdtalpad lehet.
2012. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm értem köszönöm, akkor holnap reggel elmegyek az sztkba.
2012. júl. 2. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!