Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek milyen mellékhatásokat...

Kinek milyen mellékhatásokat okozott a Medrol sztreoid tabletta?

Figyelt kérdés

07.26-ától Medrol tablettát szedek napi 64 mg-ot Lupus Nephritis (vesegyulladásra).

Arra lennék kíváncsi, hogy aki ugyan ilyet szed vagy szedett, kinek milyen mellékhatásai lettek?

Nekem idáig csak pattanások lettek az arcomon és a hátamon és az arcom elkezdett kerekedni, de szerencsére nem híztam :)

Szóval tudom, hogy ember függő, de ezeken kívül számíthatok még valamire?

Előre is köszönöm! :)



#vese #szteroid #vesebetegség #vesegyulladás #Medrol tabletta #lupus nephritis
2012. aug. 29. 12:29
 1/5 anonim válasza:
én másnaponta 16mg-t szedek, nekem egy kicsit hullott tőle a hajam(nyugi nem súlyos). mikor nagyobb lökést kaptam, gyakran volt éhség érzetem.
2012. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én már nem szedem ( sajnos ), mivel leálltak a veséim és azoknak a gyógyítására kellett. Nekem gyomorfekélyem lett tőle és nagyon meghíztam, de ahogy az adagokat csökkentették, minden visszaállt a helyére. A pattanások nekem is előjöttek, de nem volt vészes. Remélem segítettem. Üdv: 23F
2012. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Leálltak a veséid? Mind kettő? És most mi a teendő?

Egyébként nekem is vesére írták fel, de már csak egy hétig kell szednem szerencsére.

2012. szept. 25. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Veseátültetés az egyetlen gyógymód, és most dialízisre járok, már 17 éves korom óta!
2012. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem 4-5 éve van, de az orvosok csak ez év februárjában jöttek rá, hogy ez van.

a házi orvosomnak kellett volna észre venni, de nem vette.

most 17 éves vagyok.

2012. szept. 26. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!