Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol jelenthetem be, ha tudok...

Tamás321 kérdése:

Hol jelenthetem be, ha tudok a lakásában egyedül tartózkodó magatehetetlen nénit?

Figyelt kérdés
Kinek kell ilyenkor szólni? 81 éves néni a lakásában van pénz nélkül, étel nélkül. A nyugdíja kb. 80 ezer ft, de a rokonai elkéregették tőle és most csak 2 hét múlva kap. De a nyugdíj felét kapja csak, a másik feléből a postán vonják a rezsit és a maradékért sem tud bemenni. A 4. emeletről nem tud lemenni, mert combcsont és medencecsont törése volt. Nem tud sehová menni, és a lányai sem látogatják. Én sem tudom segíteni, mert munkám és pénzem sincs. A néjólétinél szóltam, de mindig másik időpontban kell visszamennem, sőt, olyan időpontban, amikor itthon kell tartózkodnom a panelprogram miatt. Egy hét múlva már nem lesz jó, mert addig éhezni fog a néni. Ha tud valaki tanácsot adni, kérem írja meg.
2012. aug. 30. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Idősek otthona.

Ha jól tudom, ott ellátják a nyugdíjából.

2012. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még az idősek klubjára is gondoltam, ahol van nappali gondozás. Csak oda be kéne járni, meg én nem szólhatok oda, mert nem vagyok se hozzátartozó, se rokon.
2012. aug. 30. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Családsegítő szolgálat
2012. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 31. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!