Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy éve volt légmellem utána...

Egy éve volt légmellem utána csináltak ct vizsgálatot azt mondták ha nem találnak több "bullát"nem kell műtteni, ha találnak leműtik ezeket, így most mennyi az esélye hogy újra kialakuljon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2012. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dohányzom de nem rendszeresen,de ennek semmi köze a légmellhez,tévhit hogy attól van,én ne dohányoztam mikor megtörtént szimplán megemeltem magam hirtelen és éreztem hogy valami beszorult.
2012. aug. 30. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig orvosin bizony azt tanítják, hogy köze van hozzá.

A bullák alakulnak ki a cigitől, ami aztán spontán megreped. Nem a repedés van a cigitől.

Tedd le, és akkor talán máskor nem lesz baj.

2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm aki nem dohányzott és kivették fél tüdejét,mert teli volt bullával neki,az mitől van?
2012. aug. 30. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vkinél nem a dohányzás okozza, attól még szerepet játszik a kialakulásában.

Ez olyan, hogy nem minden tüdőrákos dohányzik, de a nagy többség igen.

Ha meg vkinek az egész tüdeje tele van bullákkal, akkor jó eséllyel genetikai dolog.

2012. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!