Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menni fogok HSG-re. Abban a...

Menni fogok HSG-re. Abban a hónapban is lehet majd próbálkozni amikor ezt a vizsgálatot csinálják, vagy majd csak a következő hónapban? Azonnal van eredménye is? Nektek utána egyből sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi próbálkoztunk, bár nem estem teherbe. Azt mondják, hogy nagyobb az esély ilyenkor a teherbe esésre. Már, ha átjárható a petevezetéked... Eredményt azonnal mondanak.
2009. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt HSG-m.Nem volt kellemes,de ki lehet bírni.Szerintem nem lesz kedved próbálkozni.
2009. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem bódításban csinálják, szóval remélem majd nem emlékszem semmire, plána ha fájna.Köszi a válaszokat.
2009. okt. 5. 20:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma már voltam a HSG.Ki lehetett bírni bódítottak, csak picit fájt.Velem feküdt egy lány a kórteremben neki is HSG-je volt csak más volt az orvosa mint az enyém.Az én orvosom azt mondta már ebben a ciklusban próbálkozhatunk az övé meg az ha nem akar 3 fülű gyereket akkor csak a jövő hónapban próbálkozzanak.na mit szóltok ehhez akkor most próbálkozzunk vagy ne??????Kérlek válaszoljatok.
2009. okt. 9. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kamuzott a doki, mármint hogy vicceskedett.

Nem hinném, hogy a kontrasztanyag bármiféle magzati károsodást okozna.

pár nap alatt kiürül, már a beágyazódásra sem hathat

2009. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ki kellett hagyni egy ciklust.
2009. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na ez klassz, ahány válaszadó, annyi válasz...szerintem próbálkozz, bízz a saját orvosodban, a természet okos, ha valami gondot okozna úgysem, esnél teherbe, szóval szerintem csak lazán bízd a sorsra...
2009. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most volt, és nemjött össze tőle a baba, most injekciót kapok.Én nem voltam elzáródva egyik oldalon sem,



Nekem egyáltalán nem fájt az eljárás csak kellemetlen volt.

(bár ezt nem kérdezted)


Az ,hogy sikerül e nem bisztos. attól függ van e más bajod.

2009. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudok dönteni pedig hamarosan itt lesz a pé-em napja.Sokat olvasgattam róla és azt írják hogy a sugárzás minimális amit a környezetünkből is hamar begyűjtünk.Nagyon szeretnénk már a babát, úgy gondoltam meg kéne próbálni ebben a ciklusban is hátha sikerül.Kérlek szurkoljatok értem.
2009. okt. 11. 07:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Az egyik petevezetőm azt mondta a doki átlagon felülien jó, viszont a másik sajnos cérnaszál vékony illetve kacskaringós.Sajnos e miatt volt méhen kívüli babám nemrég.Azt mondta jobb lett volna ha teljesen el van záródva, mert így sajnos 50 % esélyem van hogy megint méhen kívüli lesz.Ha mégis így lenne legközelebb is akkor eltávolítják a petevezetéket.Hát sajnos ez van.Nagyon remélem hogy legközelebb nem járok így.
2009. okt. 11. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!