Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyáltalán nincs állam (képpel...

Egyáltalán nincs állam (képpel), mitévő legyek, hova forduljak ezzel? 25/F

Figyelt kérdés

Évek óta eléggé zavar akárhányszor csak a tükörbe nézek hogy nincs állam, olyankor mindig csak aztlátom hogy fogyatékos fejem van így, ráadásul rohadtul nem férfias. Ezért sokszor az is zavar ha egyáltalán rámnéznek az emberek. Olvasgattam hogy ez valamiféle állkapocs fejlődési rendellenesség, a neve retrogenia. Mivel az alsó állkapcsom hátrébb van,ezért mélyharapásom is van...ami ugye aztjelenti hogy ha a számat alaphelyzetben tartom akkor a fogsorok helyzete nem jó,vagyis a felső fogsorom teljesen lefedi az alsót. Hova lehetne ezzel fordulni? Gondolom biztos több százezres műtét jöhet csak szóba, de sajnos nincs pénzem rá.


[link]



A képen próbáltam minél jobban kiemelni az állam, de alaphelyzetben még ennél is rosszabb. Sokszor még a nyakam kintebb van mint az állam.


2012. szept. 3. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont ha annyira kiemelem az állam,hogy a fogsoraim tökéletesen passzoljanak,akkor kerül olyan pozicióba amivel már semmi bajom nemlenne
2012. szept. 3. 13:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, rosszul látom a képen, de szerintem van állad, csak a tokád miatt nem emelkedik ki.
2012. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nincs tokám,ami ott van bőr az nem lóg,teljesen feszes
2012. szept. 3. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, itt az alsó állcsont nem fejlődött ki rendesen, nem csak esztétikai probléma, ahogy írod, a harapásod sem megfelelő, az állkapocstartó ízületek is másképp állnak és kopnak, mint nem rendellenes helyzetben. Szájsebészhez menj, ő ad műtéti beutalót. Sajnos nem kellemes a műtét, csontot törnek, majd drótoznak, de a végeredmény tekintetében teljesen más lesz kinézetre és érzésre is. Miután nem elsősorban az esztétika miatt kell megműtetned, hanem hogy a normofunkció helyreálljon, így a TB fedezi a műtétet, de hosszú lábadozásra készülj.

Sok sikert!

fogászati asszisztens

2012. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

" Viszont ha annyira kiemelem az állam,hogy a fogsoraim tökéletesen passzoljanak,akkor kerül olyan pozicióba amivel már semmi bajom nemlenne" Mélyharapás..

Én nem vagyok fogorvos, de szerintem a műtét fölösleges..

Hány éves vagy? Esetleg fogszabájozó? Olyanra gondolok ami északai, és van egy ilyen púpizé a felső fogsornál és előre húzná az állkapcsod..

2012. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja jó.. 25.. Szerintem még simán lehetne..
2012. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!