Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet az, hogy napi...

Mitől lehet az, hogy napi 3x-4x ürítek székletet és ha kell hova forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nyugalom, nem fényképeztem le, ezt a táblázatot találtam az interneten és nekem leggyakrabban a 6os szokott lenni, a normális a 3-4es pedig egy héten kb. 4x. : [link]

Az állaga pedig nem olyan mint 1 normális h egybe kijön...hanem inkább hasmenés szerű.

24/f


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 4. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta van ez?

Diétázz egy kicsit, ne egyél zsíros, nehéz ételeket. Ha sok rostot eszel, attól is lehet ilyen.


Háziorvoshoz is mehetsz, ő tudni fogja, hova irányítson téged.

2012. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hasmenés szerű és a hasmenés között sok különbség van.

Attól is lehet, hogy mostanában több vizet iszol, hiszen meleg van, ez pedig kicsit megindította az emésztésed, ehhez még hozzájön, hogy több rostot is eszel, hisz nyár van, sok növény, gyümölcs. Ha nem fáj semmid, nem kezdtél el fogyni, nincs semmi hiánybetegséged, semmi panaszod, ezzel az ég adta egy világon semmit sem tudnak és nem is fognak kezdeni.

2012. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!