Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EKG-val és szívultrahang...

EKG-val és szívultrahang vizsgálattal kimutathatò a szívelégtelenség?

Figyelt kérdés
2hònapja csináltak nekem mindkettőt mert pánik rohamot kaptam,minden rendben volt azt mondták nagyon szépen dobog . 2 hònap alatt nem alakulhat ki szívelégtelenség ugye? Mert megint aggòdom hogy valami bajom van. :(
2012. szept. 3. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valami feszültségoldóra lenne szükséged.

Nincs szívelégtelenséged.

2012. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy kis kendermagolajat egyél naponta védi a szived megfelelő arányba tartalmaz omega 3 6 9 zsírsavat ami szükséges a szervezet számára
2012. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De annyira rossz a közérzetem sokszor rám jön a halálfélelem szivdobogaserzes de inkább csak menstruacio elott jelentkezik...szörnyű :((((( minden rendben volt a cukrommal is meg a szívemmel is :(((
2012. szept. 3. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Kis mozgáa kellene, napi fél óra sport vagy eljárni valami edzésre. Ez elmulasztaná a pánikbetegséged.
2012. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A pánikroham idegi probléma!
2012. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mozgok minden nap 40 percet mióta van . Nagyon remelem hogy elmúlik :( nyugtatott semmiképp se akarok szedni hisz meg csak 17 éves vagyok :(
2012. szept. 3. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kellene menned egy Pszichiátriai Szakrendelésre (háziorvosi beutalás kell hozzá), a tüneted egyértelműen pánik-betegségre utal, azt pedig szépen tudják kezelni!
2012. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 5. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:

hasonló tüneteim voltak nekem is, voltam kivizsgáláson, semmi bajom. sokszor a mai napig érzem az erős, kellemetlen szívdobogást, néha szédülést, de amint legyintek rá, hogy "úgyis csak idegi alapon produkálom a tüneteket", kis időn belül el is múlik.

a szívelégtelenség azért valós tünetekkel jár, és nem alakul ki előzmények nélkül (elhízás, dohányzás, általánosan egészségtelen életmód, életkor, stb). ezek a tényezők pedig évekig fenn kell álljanak. az ilyesmi komolyabb tünetekkel jár, mint a rossz közérzet, többek közt fulladással, sokszor éjszaka is arra ébred a delikvens, hogy nem kap levegőt. feltételezem, nálad ez nincs. ilyen fiatalon meg aztán végképp kicsi az esélye, hogy ilyen problémád legyen. maximum vmi genetikai rendellenesség folytán, de az szerintem már hamarabb kiütközött volna, és a rajtad elvégzett vizsgálatok is kimutatták volna.

jó tanács: lehetőleg ne elemezgesd az állapotod egy-egy ilyen rosszullétnél. ha próbálsz ráhúzni mindenféle betegségeket, azzal csak szugerálod magadnak, hogy beteg vagy, és annál több tünetet fogsz produkálni. az emberi agy már csak ilyen. próbálj átsiklani felette, abban a tudatban, hogy minden eredményed negatív, és ezek a tünetek csak az agyad szüleményei. ha komoly bajod lenne, hidd el, arról már tudnál. győzd meg magad efelől, és minden rendben lesz ;)

egy harmadéves mentőtiszt hallgató :)

2012. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez mind igy van ahogy leirtad. Probalom megfogadni. Koszonom szépen!!!!
2012. szept. 17. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!