Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés, táplálékkiegészítő...

Testépítés, táplálékkiegészítők, mit csináljak a jelenlegi helyzetembe?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, jelenleg ezzel az adatokkal: 173cm 71kg. Hát nem valami fényes. Már rég nem lennék kövér, és izmosabb lennék, ha az a ****- szívelégtelenség ne akadályozna meg engem mindenbe, tönkreteszi az egész életemet. Nem sportolhatok amit akarok, csak csapatsportot csinálhatok, azt meg nem fogok, kondiba is csak heti 1 alkalommal járhatok. Mindenképpen kigyúrtabb akarok lenni, de ezt egyszerűen semmilyen módon nem tudom elérni. Milyen táplálékkiegészítőt szedjek, vagy mit ajánlotok amit heti 1 kondi mellett azért látszólagosan is hatna? Ez a tribulus terrestris hatásos szer lenne?

2012. jún. 11. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez a tribulus terrestris hatásos szer lenne?


Ha ezzel akarod kezdeni?!

2012. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15 évesen minek neked teszto optimalizáló?
2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna pl csak a legelső sort tudnád. Izomépítő hatása miatt.
2012. jún. 11. 22:19
 4/17 anonim ***** válasza:

Heti egy edzéssel nem mész sokra sajnos.

Tribulus 30 éves kor alatt semmit nem ér, mivel csak a saját tesztotermelésed optimalizálja, az meg fiataloknál maxon van, nincs mit fokoznia.

2012. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha ennyire maxon lenne fiataloknál, akkor mindenki kigyúrt lenne..
2012. jún. 11. 22:22
 6/17 kakao01 ***** válasza:
biztos sokra mennél azzal... amúgy tényleg 15 évesen nincs jobb dolgod mint a konditeremben matyizni menny csinálj valami csapatsportot azok még szórakoztatóak is!
2012. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írtam, hogy nem csinálok csapatsportot. Szívesen boxolnék, bírkóznék, kajakoznék, akár ketrecharcolnék, de semelyiket sem lehet.
2012. jún. 11. 22:28
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Pedig maxon van csak általában sz@r az étrendjük is. Mert ezen múlik a dolog még ha te a válaszaimat kötekedésnek is veszed. Pedig csak jót akarok. Vitatkozhatsz velem, de hidd el 26 év edzéssel 41 évesen kicsit jobban értek hozzá mint te.
2012. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak idegesít ez az egész dolog a szívelégtelenség miatt, nem azért válaszolok neked más hangnemben, mert szerintem hülyeség. Igyak fehérjét vagy szedjek kreatint?
2012. jún. 11. 22:47
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Tegyél be még saját testsúlyos edzést, ha azt lehet. Egyébként azt nem vágom, hogy súlyzózni miért vedzélyesebb mint focizni, kosarazni.

2. Elöször legyen célirányos étrended. Ha izomtömeget szeretnél, akkor tömegnövelő étrend kell, napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg ch.

Proteinturmix jól jön edzés után 50g dextrózzal.

Multivitamin is kell. Ezek az alapok.

Majd holnap még írok a tesztotermelést is kifejtem, mert nem ilyen egyszerű, de most már pihi van.:)

2012. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!