Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vélemények Isotretinoin-ratiop...

Vélemények Isotretinoin-ratiopharm gyógyszerről?

Figyelt kérdés
Isotretinoin-ratiopharm 20mg-os kapszulát írt fel a bőrgyógyász acne-ra, de annyi, és olyan mellékhatásai vannak, hogy nem merem bevenni.. Valaki aki szedte már véleményt ha írna azt megköszönném:)

2012. szept. 7. 17:30
 1/2 noname11111 válasza:
hát igen elég durva mellékhatásai vannak én pl 2 hónapig szedtem azóta semmibajom nemlett de mostanság néztem a mellékhatását hát lehet énis ink elhagyom...
2013. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bensdorp ***** válasza:
Ha a bőrgyógyász felírta, nyilván szükség van rá a bőröd gyógyulásához. Ha súlyos vagy elviselhetetlen mellékhatás jelentkezik, hagyd el! Az egyetlen dolog, amire komolyan figyelj (ha szexuálisan aktív nő vagy): nagyon szigorú fogamzásgátlás (leghatékonyabb a tabletta, de kombinálni még jobb) a szedés alatt és az elhagyás után még legalább 1 hónapig. Ugyanis nagyon súlyosan magzatkárosító, fejlődési rendellenességeket okoz, ha teherbe esel.
2013. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!