Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Sotret...

Mik a tapasztalatok a Sotret Isotretinoin gyógyszerről?

Figyelt kérdés
Ma voltam bőrgyógyásznál és azt a gyógyszert ajánlotta, de először bele kell egyeznem. Nagyon sok rossz mellékhatást olvastam a papíron (ezért is kell a beleegyező nyilatkozat) és eléggé félek most tőle. Aki használta írjon le róla mindent légyszi! Köszi
2011. jan. 28. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedem. Kb.1 hónap alatt kezdett látványosan szebbé válni a bőröm. A mellékhatások közül nekem az ajkak kiszáradása a legkellemetlenebb, illetve az amúgy is száraz bőröm még szárazabb lett. Én elég sokat sportolok és némi izomfájdalom is jelentkezett. Régebben szedtem Roaccutant, ami hasonló mellékhatásokat produkál, így nem ért váratlanul.
2011. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves koromban írtak fel, kb fél évig szedtem. Igazából nem éreztem semmi mellékhatást, bajom sem lett tőle, legalábbis nem találtak sehol semmi rosszat, miután befejeztem. Segített rajtam, de nem annyira, mint szerettem volna. 18L
2011. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én olyan jó 7 hónapig szedtem, de a szájszárazságon kívűl semmiféle rossz mellékhatást nem tapasztaltam, az sem volt olyan vészes, pláne nem labelloval (bebe) és bepanthen plus-szal. 1-2 hónap után már látványos volt, de a végére nekem teljesen jó lett az arcom, persze még lehetne picit jobb, de pattanásaim már nincsenek meg semmi hasonló.


19L

2011. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!