Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a tapasztalatok a Dunaújvá...

Mik a tapasztalatok a Dunaújvárosi korházról?

Figyelt kérdés
Sajnos csak a rosszat hallom róla :(
2012. szept. 10. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Én a szülésem kapcsán csak jót tudok mondani. Más tapasztalatom nincs,legalábbis közvetlen,de apukám és nagymamám (84 évesen!!!) megjárta a dunaújvárosi kórházat és jó tapasztalatokkal távoztak. De gondolom,osztálya válogatja. Nekem pesti kórházban halt meg az unokaöcsém,meg egy nagynéném,mindkettő orvosi figyelmetlenség miatt.Ennek ellenére nyilván ott is sok ember életét mentik meg,mint ahogy mindenütt hibáznak is.
2012. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:( :( Sajnálom.


Engem most a nőgyógyászati osztály érdekel...

Velem rendesek voltak az orvosok , de sokan bunkózzák őket :(

2012. szept. 16. 11:01
 3/3 anonim válasza:
Szia!Előző vagyok!Nekem a nőgyógyászaton főleg a saját orvosommal volt kapcsolatom,és a főorvossal,azaz leginkább ők vizsgáltak,de a többi orvossal sem volt semmi gond,bár ők csak megkérdezték,jól vagyok-e?De nem is bántam,elég,ha csak 1-2 orvos leseget. A nővérek is aranyosak voltak.Persze csak néhány nővér jut az egész osztályra,ezért nem ugranak azonnal,de amint tudnak,jönnek.Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. 8 napot voltam bent,lehet,hogy szerencsém volt,nem tudom. De biztos,hogy a hétköznapokban találkoztam sokkal bunkóbb "személyzettel" is,pl. boltban,hivatalban.De természetesen,ahogy írtad is,ez csak az én tapasztalatom és véleményem.
2012. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!