Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Területileg hova, melyik...

Területileg hova, melyik kórházhoz tartozom? FONTOS!

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam háziorvost. A régi háziorvosom a bejelentett lakcímemnél rendel, az új pedig ott, ahol nem bejelentetten élek a páromnál. A régi orvos mindig egy, a községünktől kb. 5 km-re lévő kórházba (SZTK) utalt be vizsgálatokra ha kellett valami, de az új háziorvosom pont a napokban utalt be az ottani kórházba egy vizsgálatra, amit már el is végeztek. A kérdésem az, hogy most akkor nőgyógyászhoz hova mehetek? (Nem beutalóköteles) Mehetek a régihez, akihez eddig jártam az SZTK-ba, vagy mivel új a háziorvosom, ezért oda kell mennem, amelyik városban -nem bejelentetten- élek? Bocsánat ha kicsit zagyva az egész leírás!:)
2012. szept. 15. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szabad orvos választás van. oda menj, amelyik szimpatikusabb.
2012. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az új helyen még nem jártam nőgyógyásznál. A lakcímemet átírták az új helyen (a barátomét írták be) Ezt a régi nőgyógyászom látni fogja? Lesz emiatt valami fennakadás? Köszönöm a válaszodat!:)))
2012. szept. 15. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A szabad orvosválasztás nem azt jelenti, hogy az ország bármelyik orvosa köteles ellátni a hozzá beállító beteget. Minimum telefonon illik megkérdezni...
2012. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nogyogyaszommal meg vagyok elegedve, ot nem akarom masikra ,,cserelni". Csak az erdekelt, hogy ugyanugy mehetek -e hozza mint eddig, attol fuggetlenul, hogy a haziorvosom mar mas, egy masik varosban, es a cimemet atirtak (nem tudom, hogy csak nekik, hogy megis csak legyen egy ottani cim, vagy esetleg mindenhol, minden helyen ezt latjak e.) De mar elvileg tudok mindent, koszonom a valaszokat!:)
2012. szept. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!