Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi műhiba esetén, ha...

Orvosi műhiba esetén, ha perelni szeretnék, megtehetem, hogy 4 hónappal a műhiba után perelek? És ha megnyerem a pert (biztos, hogy megnyerném), utána ellátnak még abban a kórházban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak róla papírjaid, bizonyítékaid, jelentések, akkor szerintem igen. Elfognak látni, hiszen el kell látniuk, bár én nem feltétlenül mennék oda vissza, az egyszer biztos...
2009. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ez miatt vacillálok, hogy nem tudom, hogy utána vissza mennék-e. Csak az a gond, hogy nagyon nagy problémát csináltak nekem...egész életemre kihatót...
2009. júl. 31. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, hogy 4 hónappal a műhiba után perelsz. Utána természetesen ellátnak abban a kórházban. Az más kérdés, hogy utána én nem mennék oda, de elvileg kötelességük ellátni és szerintem meg is teszik, szerintem nem te vagy az első ilyen gonddal.
2009. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elindítottad a pert?
2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy 5 év az elévülési idő, szerintem pernyerés után ugyanabban a kórházban mégjobban vigyáznak rád, én a www.orvosimuhibaperek.hu oldalon találtam részletes információkat.
2012. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!