Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiderült, hogy 7 hetes terhes...

Kiderült, hogy 7 hetes terhes vagyok és nem lenne egészséges a pici. Gyógyszeres abortuszra akarok menni, megtehetem?

Figyelt kérdés

ezen a linken találtam ezt a lehetőséget: [link]

és most 7 hetes a magzat, 10.62 mm nagyságú. ezen az oldalon azt írják, hogy 10 mm-es méretig csinálják ezt meg. szerintetek ha a jövőhéten mennék, megcsinálnák még nekem?


2011. szept. 21. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jövő héten már nem, de van ott telefon szám is, miért nem őket kérdezed?
2011. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondoltam előbb itt érdeklődök, hátha van itt olyan, akinek már van ezen a téren tapasztalata. másrészt most este néztem ennek utána és jobbnak látom, ha majd csak holnap délelőtt hívom fel a klinikát.
2011. szept. 21. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem már nem fogják elvégezni. A pici már idősebb és így lehet, hogy nem lenne teljes az eredmény és be kellene fejezni "hagyományosan". Ráadásul a védőnős beszélgetést beteg baba esetén is végig kell csinálni, ami ugye megint időhúzás...

Azért kérdezd meg őket telefonon.

2011. szept. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, még visszahívnak, hogy a szakavatott nővérkével beszéljek. a legkorábbi időpont hétfő lenne, és a védőnőt ma meg holnap elintézem. aztán kiderül hogy mikorra kapnék időpontot és a legfontosabb, hogy elvégeznék-e.
2011. szept. 22. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Én alapból úgy tudtam, hogy Magyarországon nem engedélyezett a dolog. És ezt orvos mondta, szóval alaapból meglep a dolog.

Viszont annyit azért nem árt tudni, hogy legtöbb esetben a gyógyszeres módszernél sem kerülhető el a kaparás vagy vákuum, mert nem ürül ki teljesen a méh tartalma.

2011. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Beteg gyereket nevelni maga a pokoll mert sose fog felnőni mindig veled marad, őnzö dolog egy ilyen gyereket meszülni csak mert te babázni akarsz, akarsz valakit aki szeret téged.....

Neked kell vele lenni 1 életen át nem neki veled...

Fewlnött érett anyaként dönts ne úgy mint egy magányos csitri aki túl sok filmet nézet.

2013. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!