Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kibicsaklott a lábam, reccsent...

Kibicsaklott a lábam, reccsent egy nagyot. Ha szeretném, hogy megnézzék (röngten), hova fordulhatok? Pesti vagyok, a balesetibe mehetek, vagy csak abba a kórházba, amelyikbe tartozom?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Sürgősségin szerintem bárhol ellátnak.
2012. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszi. és szerinted most ez sürgősséginek számítana ott? igazából ezt nem hiszem,de ha valaki ért ehhez, meg a fenti kérdéshez tutira, akkor írjon legyen szíves.:)
2012. szept. 16. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Tutira tudom mit kell tened, nem regen voltunk hasonlo helyzetbe.

Felhivod a mentoket, megmondod mi tortent es ok elmondjak eppen hol van ugyelet melyik korhazban es taxival vagy ha van aki elvisz oda mesz.

Mi is igy tettunk, mert a hugom megserult az hittuk eltort a laba, de "csak" majd nem de igy is begipszeltek. Akkor a honved volt ugyeletes, a behajtasnal a portas megkerdezte miert es hova meguunk utba igazitott es mire odaertunk egy beteghordo vart egy aggyal, ez meglepet nem gondoltam hogy ilyen "figyelmesek.

2012. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ambulánsan bárhol ellátnak, osztályra vehetnek csak abban a kórházban ahová tartozol - tehát akkor, ha műteni kell.

Gondolom ma történt, teljes joggal mehetsz sürgősségire, egyesek 1 hetes sérülésekkel is odamennek, dolgoztam ott.

2012. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! a balesetiben megnézték. végül én próbáltam a második hozzászoló által javasolt módon kivitelezni a dolgokat, de itthon hülyének néztek--->elmentünk a bajcsyba, ahol mondták, hogy a balesetibe kell vele menni, mert náluk nincs ügyelet. ezt azért írom le, hogy ha bárki ilyen helyzetbe kerül, akkor itt a második megerősítés is!:)
2012. szept. 16. 17:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint arra, hogy az a legjobb megoldás:D
2012. szept. 16. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, azert irtam hogy biztosra tudom, mert eloszor mi is a legkozelebbi korhazba mentunk, de ELKULDTEK a 11 eves siro kislannyal, hogy nem itt van az ugyelet!!
2012. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért az durva... kész vicc.. és az is, hogy a családom ezt képtelen volt nekem elhinni, és képesek voltunk fölöslgesen odamenni, mikor mondtam, hogy megkéne előbb kérdezni. na mindegy, köszönöm mégegyszer mindenkinek a segítséget.
2012. szept. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!