Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kibicsaklott a bokám, és most...

Kibicsaklott a bokám, és most már nagyon fáj. Mit tehetnék az enyhítésére?

Figyelt kérdés
Tegnap épp sétálok le a lépcsőnkön és elég rendesen kibicsaklott a lábam...úgy,hogy fel sem bírtam állni magamtól. Mostanra bedagadt. Sajnos egy faluban lakom,így orvoshoz csak hétfőn tudok menni. Tegnaphoz képest már sokkal jobban van a lábam,de a dagadás ugyan akkora. Vizes borogatás az használ valamennyire? Remélem nem lesz komolyabb probléma. 16/L
2011. aug. 27. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Polcold fel a lábad és borogasd, lehetőleg pár napig ne terheld, illetve ha menni kell valahová fáslizd be. Nekem egy rándulás után másnap hatalmasra dagadt és belilult az egész lábfejem, rálépni sem bírtam, elég soká jött helyre. Mindenesetre hétfőig borogasd enyhén ecetes vízzel.
2011. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. aug. 27. 09:20
 3/4 anonim válasza:
Ha van otthon Fastum/Voltaren kenőcs, akkor azokkal kenegesd, illetve megerősíteném az előttem szólót, szerintem akár otthon is nyugodtan befáslizhatod. Pihentesd minél többet. Nekem kb. 4-6hét volt, mire rendbe jött teljesen ;)
2011. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen bekentem már ilyen mentolos kenőccsel és már sokkal jobb :) Uh.. az elég sok idő.. Köszönöm,hogy írtál! :)
2011. aug. 27. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!