Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » HOl lehet megnézni, hogy...

HOl lehet megnézni, hogy mennyiért cserélik ki meglévő szemüvegben a lencsét? Rákerestem google-n, de nem találtam, ha mondjuk ofotért-es a szemcsim, akkor kicserélheti Vision express is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 18:46
 1/4 anonim válasza:

igen, ki lehet cserélni, bár nem tudom hogy az összes bolt foglalkozik e ezzel.

amikor én vettem a szemüvegem ideadtak 2 sima lencsét is (ami a keretben volt) mondták rakjam el hogyha történne vlmi a lencsével akkor könnyebben csinálnak másikat.

Az ár változó, függ a szemedtől, és hogy milyen lencsét szeretnél.

2012. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fékonyított, cilinderes, mínuszos 3/4 es 1/2es
2012. okt. 1. 22:16
 3/4 anonim válasza:

elvileg a vékonyítás dob rajta az áron.

tegnap én is elmentem az egyik szemüvegboltba, érdeklődtem h mennyiért cserélnék ki a lencsét a szemüvegembe ,vékonyított lencsével, karcmentesítő és sötétítő réteggel, cilinder nélkül) 90.000ret mondtak. Vékonyítás nélkül 55.000.

ha olcsóbban meg szeretnéd úszni a dolgot ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:

[link]

Viszont nem rég alakult a cég ahogy látom.

Nem sok infót lehet róla tudni, h mégis milyen minőségben csinálnak lencséket. Érdemes érdeklődnöd egy szemorvostól vagy valakitől, h milyen buktatói lehetnek.

(bár hozzátenném a mostani lencséim "márkás"nak számítanak, 1 éve sincs meg és lekopott a karcmentesítő réteg. Szóval ennyit a magyar minőségről is)

2012. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma, kerettel egyutt 14 000 ft ert csinaltattunk, az alaplencset.. Szazezer???
2012. okt. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!