Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet hogy fülmosás lesz?

Lehet hogy fülmosás lesz?

Figyelt kérdés

1 hete szédülök folyamatosan, kivéve ha fekszek vagy ülök, néha a halántékom benyilal, és nem mindig úgy hallok dolgokat ahogy a környezetem. Például megreccsen egy polc, vagy nyávog a macska, én meg ilyen idegen hangként élem meg.

Mi lehet ez? Fül-orr gégészetre hétfőn megyek. Csak félek hogy agydaganat vagy valami hasonló.


2012. szept. 30. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, az agydaganat egyáltalán nem biztos. Annak több tünete van. Valószínűleg csak be van dugulva a füled és igen, akkor kimossák. ...de nem félj, nem fáj! Nekem is mosták már ki és csak annyi, hogy erős sugárral engednek vizet a füledbe - ez kicsit csikiz - aztán kifolyatják a cuccot:D


Szóval nyugi!:-))

2012. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ez összefüggésben lehet a szememmel kicsit ugy erzem neha mintha igy meglenne duzzadva .. Amugy nem faj semmim meg semmi. Es ha ott nem talalnak semmit akkor tovabbkuldenek? Mert ez a szedules non stop megvan ...:(

Amugy azt rogton helyszinen megcsinaljak ? A fulmosast?

2012. szept. 30. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs, most látom csak, hogy írtál.


Nem tudom, hogy a szemproblémáddal összefüggésben lehet-e.:S Nekem nem volt szemproblémám. Viszont a szédülés lehet attól, hogy a füled el van dugulva, én is szédültem és azt mondták, hogy attól van. ...és miután kimosták a fülem, nem szédültem.

Igen, a helyszínen megcsinálják a fülmosást.


Remélem, hogy megoldódnak a gondjaid és nincs baj, csak a füled van bedugulva. Jobbulást!

2012. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dete is folyamatosan szedultel? Ahoy felallok szedulok. Ugye nincs agydaganatom es nem fogok mghalni? Felek
2012. szept. 30. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én is állandóan szédültem. Felálláskor, lehajoláskor mégjobban. Remélhetőleg nincs semmi a fejedben! Egyelőre próbálj arra gondolni, hogy csak el van dugulva a füled és ha a fülmosás után még mindig gond van, akkor menj további vizsgálatokra. ...de szerintem nincs daganatod, ne félj.

2012. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beszélhetnénk privátban?
2012. szept. 30. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy kérdezted a privátot, de már válaszoltam:D
2012. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!