Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap délután óta tompán...

Tegnap délután óta tompán hallok a bal fülemre, olyan mintha be lenne dugulva. Várjak vele, és magától elmúlik, vagy mennyek dokihoz hogy kimossák? (egyébként fáj a fülmosás? )

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,nem fáj.Fél perc az egész.Zúg is esetleg?mert lehet akkor valami gyulladás is.Szerintem menj,ne halaogasd,minek várnál napokat,minek szenvednél,amikor túl lehetsz rajta!
2010. febr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, az egyik fülem tökre be volt dugulva. Én elmentem a dokihoz, és kiszedett belőle valamit. Gondolom fülzsír volt, mert hiába mosakszik az ember, vannak helyek ahonnan nem tudod kiszedni, és ott megreked, azt szedte ki és már jobb is volt. Nem mondom hogy kellemes, de nem igazán fájdalom érzet. Sztem menny el dokihoz, vagy próbáld ki az Audy sprayt. Patikában vény nélkül megkapod, nem olcsó, de kioldja a füledből a dolgokat.
2010. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem zúg a fülem csak tompán hallok vele. Köszönöm szépen a válaszokat, elmegyek dokihoz. :)
2010. febr. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!