Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Közgyógy probléma sürgős?!

Közgyógy probléma sürgős?!

Figyelt kérdés

a történet röviden ennyi: Közgyógyra kaptam hallókészüléket(belsőt) az egyik fülemre ők kérdezték mit szeretnék, mondtam olyat ami a fülemnek kell(mert hát én honnan tudjam milyen szerkezet kell nekem!)Ez volt júliusban azóta a készüléket alig tudtam használni, mert egyszer javításra is kellett küldeni,de most már kiderült nem is ilyen készülék kell nekem hanem külső készülék,de állítólag nem adhatom vissza azt amit ők választottak rosszul és nem igényelhetem azt amire tényleg szükségem van.

A kérdésem: Igazat mondtak,hogy nem adhatom vissza vagy csak le akartak rázni,mert hát mégiscsak az ő bakijuk miatt történt ez az egész?

Kicsit hosszú lett előre is köszi a választ.

26/N



2012. okt. 1. 09:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!