Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit fognak velem csinálni a...

Mit fognak velem csinálni a pszichiátrián?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok fizikailag és a háziorvosom ahelyett hogy rendes vizsgálatokat kérne a pszichiátriára utalt be, mert szerinte hülye vagyok. Mi van ha én nem akarok gyógyszert szedni? Erőszakkal begyógyszereznek, nyugtatóznak? Mert nem vagyok beteg, úgy nem.
2012. okt. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fognak begyógyszerezni és hülye se vagy. Elsősorban beszélgetni fognak veled. De tényleg kivizsgálás tényleg kéne hogy a fizikai okokat ki lehessen zárni.
2012. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos dolga megállapítani, hogy milyen szakvizsgálatra küldjön el. Mellesleg terhességvizsgálatra nem utal be, ha nem vagy terhes. Tüdőgondozóba sem küld, ha nincs tüdőbajod. Milyen vizsgálatot szeretnél? Hormon, vese, epe, nyaki ultrahang? Hasi tükrözés, ortopédiai vizsgálatok? Székletvizsgálat, mellrákszűrés? Válaszd ki a neked leginkább tetszőt. Mellesleg nem vagy köteles elmenni a pszichiátriai vizsgálatra, ha nem akarsz. Mehetsz a vidám parkba is. Vagy az állatkertbe, ha az tetszik. Gyógyszert sem kell beszedned, ha nem akarsz. nyalogathatsz cukorkát is. A kutyát sem érdekli, mi lesz veled. Ha téged nem érdekel. Ha meg rendben vagy, jelentsd fel az orvost.
2012. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Bíró Zsuzsanna!

Te meg ne add alá a lovat. A doktor biztos tudja, mit csinál. Hiszen az ő betege. Gondolom, ezen már túl vannak. Ha nem megy el, nem megy el. Akkor még évekig itt fog nyekeregni, és szidni az egészségügyet.

2012. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Ilyen tünetekkel fordultam orvoshoz: hosszabb ideje fennálló lázas, hőemelkedéses állapot (konkrétan szept. 1-je óta) szapora pulzus, nyugalmi állapotban szoktam 120-130-ast mérni, magas vérnyomás, állandó fáradtság, gyengeség, végtagzsibbadás, hőhullámok, izzadás, koncentrációzavar, hajhullás, rövid idő alatt sok fogyás.


Szerinte fizikailag semmi bajom, mert a vérképem tökéletes.. de mondjuk mi lenne ha elküldene katdiológiára? vagy esetleg endokrinológushoz pajzsmirigyvizsgálatra?

ja azt nem mert szerinte pánikbeteg vagyok, ezért menjek a pszichiátriára, majd ott kikezelnek.

igaz anyámnak is ezt mondta 7 évvel ezelőtt, mert fájt a hasa, aztán 8 hónap múlva meghalt májdaganatban. előfordul ugye, mert sokkal egyszerűbb ráfogni az emberre, hogy hülye, mint normális szervi kivizsgálásokat kérni, de nem baj, már úgyis egy hónapja folyamatosan lázas vagyok, vagy hőemelkedésem van, akkor mit számítana az a plussz egy hét (vagy több hónap?) a pszichiátrián?

2012. okt. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!