Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi most 18 év alatt egy...

Mennyi most 18 év alatt egy fogszabályozó?

Figyelt kérdés

Sokszor szóltak már fogászaton, hogy nem ártana fogszabályozó, eddig sajnos nem érdekelt a dolog, mostmár annál inkább.

2 hónap múlva töltöm a 18-at, de ha még most gyorsan megcsináltatnám SZTK-ban, tudtommal az egész összegnek egy bizonyos százalékát kell fizetni érte. Valaki tudja esetleg, hogy mennyi lenne? :)

Ragasztott készüléket szeretnék és csak felső fogsorra kéne. Akinek van és a közelmúltban csináltatta, írja le legyen szíves. :)

Előre köszi. :)



2012. okt. 8. 17:04
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem alul-felül 64 000 volt tavasszal, szóval olyan 32 ezer körül számolhatsz. Siess gyorsan a dokihoz, az számít, hogy mikor teszi fel. Ahhoz meg azért kell idő. Ha jól tudom, a teljes összeg 15 %-át kell kifizetni.
2012. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) Mostmár legalább tudom mire számítsak. Jövőhéten intézkedem is. :)
2012. okt. 9. 21:06
 3/5 anonim válasza:
nekem is alul felül van 73000 volt és a idén nyáron rakták fel
2012. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na még az sem rossz ár. Köszönöm a választ tőled is. :)
2012. okt. 10. 21:02
 5/5 htfshgfjhfuvhftzdhjf válasza:
Én júniusban mentem a fogszabályzásra azzal a céllal, hogy felülre fogszabályzót rakjanak.szeptember végén került sor a gyűrűk felrakására.40 000Ft volt csak felülre.Lehet hogy alsó is kell késöbb az is 40 000 lessz.am 15 éves vagyok.
2012. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!