Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 4 napja becsípődött a derekam...

4 napja becsípődött a derekam és alig tudtam hajolni utána, ez el is múlt 1 nap alatt, de azért még éreztem kicsit. Ma meg hajolgattam és egyszercsak annyira megfájdult, hogy menni és kiegyenesedni is alig tudok?

Figyelt kérdés
Jobb oldalról sugárzik szét. Mit csináljak? Csak pihenéssel lehet gyógyítani?

2012. okt. 9. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Pihenés, lehetőleg kemény matracon, párna nélkül. Gyógyszeres kezelés is szükséges, izomlazító, gyulladásgátló, adott esetben fájdalomcsillapító. Mindenféleképpen orvos lássa! Lehet egy egyszerű lumbágó, de jelezhet komolyabb problémát is.
2012. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz nekem is volt ilyen idegbecsipődésem én injekciót kaptam kb 3-4 nap és elmúlik magától viszont nem fog megszűnni
2012. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a tvben nemrég láttam melegítős derékövet hát és derékfájásra! próbáld ki!
2013. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem becsípődésre az nem jó! Inkább a dokit ajánlanám, mert ott ugye elvileg az ideg szorul be vhogy. Ugyan nagyon jók ezek a hőterápiás termékek (én is használtam már) de ha becsípődés és nem mondjuk húzódás vagy túlterhelés, akkor szerintem oldja meg csak csillapítja a fájdalmat.
2013. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Miért ne lenne jó? elvileg pont azért találták ki.
2013. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
világosítsatok fel ha tévedek :)
2013. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

itt:

[link] :)

2013. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van itt olyan, aki már személyesen kipróbálta ezt a hőtapaszt?
2013. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én használtam már - igaz, hogy nem túl komoly bajra, csak egy sima - húzódásra, de azt nagyon jól megoldotta! :)
2013. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
és ez a tapasz mégis milyen elven működik?
2013. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!