Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel múlt el a menzeszem....

Reggel múlt el a menzeszem. Este pedig a barátomnál aludtam és megtörtént, védekeztünk. Elkezdtem utána vérezni. Mitől lehet? Nem az első alkalom a szex nálunk.

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet még nem múlt el 100%ig a menzeszed. Nekem szokott olyan lenni, hogy majd egy napig szinte semmi, csak pár csepp vér, aztán meg megint totál vérzek.

Nem hiszem hogy bajod lenne, nekem még sosem lett tőle.

Ha aggódsz és nem múlik a vérzés, menj el orvoshoz.

2012. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából szerencsére már másnap délutánra elmúlt,csak most kicsit fáj.nemtudom mitől.
2012. márc. 18. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit furán hangzik, de talán most szakadt át teljesen a hártya. Van ilyen is hogy az x. alkalom után...
2012. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mitől fájhat még mindig?
2012. márc. 18. 15:12
 5/5 Egy csajszii válasza:
Én ma reggel veszitettem el és nekem is fáj a hasam eléggé lent és semmi nem is véreztem és nem fájt nagyon oda figyelt rám de nem értem hogy mért fáj a hasam? eggyire ojan mintha kést döftek volna a hasamba de annyira jó volt
2012. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!