Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB-igazolást hogy igényeljek?...

TB-igazolást hogy igényeljek? E 104? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Németországba költöztem ki, itt elég bonyolult az egészségbiztosítási rendszer. az a lényeg, hogy jó lenne igazolni, hogy otthon biztosítva voltam (muszáj lenne ahhoz a fajta biztosításhoz amit kötni tudnék...). a barátom beszélt az egyikkel és azt mondták hogy igényeljek e104-et, meg is igényeltem amikor otthon voltam. de most nem tudom hogy az e104 pontosan mire jó? mert fórumokon azt ovlastam, hogy ők azért igényelték hogy MAGYARORSZÁGON igazolják, hogy KÜLFÖLDÖN biztosítva vannak. vagy fordítva is működik? köszi a válaszokat!

2012. okt. 12. 12:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!