Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül anyajegyet...

Mennyibe kerül anyajegyet levetetni?

Figyelt kérdés

van 2 anyajegyem az arcomon amik nagyon zavarnak..

egyiket elöbb-útobb majd le kell vetetni, mert olyan helyre esik hogy mikor komolyabban borotválkozom útban lesz, a másik meg olyan mint egy óriási pattanás.. többen már szóltak is :$

16/F


2009. aug. 7. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az sztk-ban ingyen levették, s nem is lett csúnya.
2009. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16/L vagyok, a nővéremtől, aki orvos (és mivel nekem is kellesz ezért tudom tőle), hogy addig NEM nyúlnak hozzá, pláne NEM veszik le, ameddig azon gyulladás, gennyezés, vagy valamilyen más elváltozás jelentkezik. Nekem van 1 anyajegyem a lábfejemen, olyan helyen, hogy egyszerűen semmit nemtok a lábamra felvenni anélkül hogy ne érne hozzá. Ezért nekem elkezdett nőni és begyulladni. És még csak most fognak hozzányulni. De előbb mindenképpen el kell menned egy bőrgyógyászhoz, aki megmondja hogy levehetik v sem. Hiszen ő adja az engedélyt rá!!! :) Egyébként ingyenes, én legalábbis úgy tudom az sztk-ban. (( sajnos nemtom az árát, nekem rendesen vmi klinikában fogják v nemtom, de nem az sztkban, nekem akkoris ingyenes, de lehet h csak a protekció miatt!! :$ ))
2009. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!