Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyérműtét - érdemes megcsin...

Aranyérműtét - érdemes megcsináltatnom?

Figyelt kérdés

9 éve van aranyerem, ami néha gyulladásba jön. Egyszer már ambulánsan "tisztították" (eltávolítva a vérrögöket), máskor csak kúpokkal és gyógyszeresen kezelte proktológus. Legutóbb azt mondta, amikor épp nincs gyulladásban, megtükröz és az alapján megmondja, hogy kell-e műteni...

Akinek már volt aranyérműtéte, annak mik a tapasztalatai? Érdemes esetleg lézeres műtétre menni? Megoldotta végleg a problémát?


2012. okt. 15. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem se műtétem, se személyes tapasztalatom, ellenben pont a minap tanultam az aranyeres csomokrol. Gondolom, mivel leírásod alapján rendszeresen jársz orvoshoz, a hátterében megbúvó indokok közül kizártátoj már a portális nyomásfokozódásmájbetegséget), de ha nem, ezt még érdemes, ugyanis ezesetben felesleges a műtét, legalább is az ok megszüntetése nélkül. Egyéb esetben is nagy az esélye, hogy újabb vénák tágulnak, majd fekélyesednek ki, így arra számíts, hogy egy műtét javítani javít a helyzeten, de megoldani nem fogja. Ennek fényében remélem könnyebben hozol döntést.
2012. okt. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!