Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a gond a térdemmel?...

Mi lehet a gond a térdemmel? Rosszul léptem és hirtelen kiment jobbra, aztán helyreállt. Nem folyamatosan fáj, csak egyszer-egyszer.

Figyelt kérdés

Most volt részleges bokaszalagszakadásom és az folyamatosan fájt, de sokkal jobbban, mint most a térdem.

Eddig akkor fájt, ha:

Álltam 20percig nyújtott térddel és megindultam

Ültem tanórán és utána felálltam és elkezdtem járni

néha akkor is fáj, ha leülök és közben hajlik.


Tehát egyáltalán nem súlyos, de mégis mi lehet a baj?

16l


2012. okt. 15. 17:16
 1/3 anonim válasza:

Nekem is gyenge a térdem. Ezzel semmi probléma nincsen, lehet erősíteni.

-50 másodperc alatt guggolj le, és 50 alatt állj fel. Ezt csináld meg minden nap 2x. Én is ezt csinálom két hete, és sokkal (!!!) jobb. :))

2012. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem ez szombaton törént, csak arra lennék kíváncsi, hogy mi a baja? (pl. rándulás, szalagszakadás...-csak ezek túl súlyosak lennének)
2012. okt. 15. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha visszatár a patella az ízületi tokba, rándulásról beszélünk---> mint a te esetedben is. Ha luxált állapotban marad, térdficamról, melyhez járulékosan, nagyobb erőhatásra társulhat szalagszakadás.
2012. okt. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!